Dr Fernandes w Polsce!

Dr Desmond Fernandes, założyciel marki Environ™, ponownie odwiedzi Polskę! Już w październiku, światowej sławy ekspert i twórca metody Mikro-nakłuwania weźmie udział w VII Sympozjum Kosmetologicznym, organizowanym przez Stowarzyszenie „Przyjazna Kosmetyka”. Doktor poprowadzi wykład na temat swojej autorskiej metody w poniedziałek, 3 października. Serdecznie zapraszamy!
Formularz zgłoszeniowy, warunki udziału w Sympozjum oraz wszystkie szczegóły są dostępne na naszej stronie internetowej www.przyjaznakosmetyka.org

VII Sympozjum Kosmetologiczne, 2-3 października br., Hotel Lord Aleja Krakowska 218 Warszawa

Dr Fernandes laureatem międzynarodowej nagrody INNOCOS 2016
Dr Desmond Fernandes został uznany za Lidera Innowacyjności 2016 Roku w kategorii Produkt. Oficjalne wręczenie prestiżowych nagród INNOCOS 2016 odbyło się w Wiedniu 9-10 czerwca podczas Światowego Szczytu Innowacyjności sektora Beauty.
„Jako praktykujący chirurg kosmetyczny dr Des Fernandes posiada dogłębna wiedzę na temat wyzwań związanych z ludzka skórą oraz z branżą kosmetyczną. Jego nowatorskie podejście Step Up stosowane przez specjalistów pielęgnacji skóry w salonach kosmetycznych pokazuje wielką innowacje łączącą wiedze medyczną z preparatami kosmetycznymi i potrzebami klienta. Działalność Dr Fernandesa rozszerzona o inne witaminy i ich pochodne przyniesie dalsze korzyści dla konsumenta” – wyjaśniają członkowie Jury w oficjalnym oświadczeniu.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!