I SEMINARIUM GABINETÓW CERTYFIKOWANYCH

Data : 24.04.2017
Godzina: 10.00 – 17.00
Miejsce: Hotel LORD, Al. Krakowska 218, Warszawa

PLAN  SZCZEGÓŁOWY :

Godzina – 10.15 – 11.15
ANICETA  BOSAK
Wykład  inauguracyjny „SIŁA  PIERWSZEJ  WIZYTY”

Godzina 11.15 – 12.00
MARCIN  ŁYJAK
„Gwóźdź   w mózgu”-  wpływ  naszych  ograniczeń / przekonań  na  sprzedaż.

Godzina 12.00 – 12.15   PRZERWA

Godzina 12.15- 14.15
PODZIAŁ  NA  DWIE  GRUPY

1.    WŁAŚCICIELE GABINETÓW
Grupa SET –  Energetyzujący feedback

2.    PERSONEL
IZABELA  SALICKA – Istota komunikacji  w  salonie kosmetycznym  

Godzina 14.00 – 15.00  OBIAD

Godzina 15.00-17.00
PODZIAŁ NA DWIE GRUPY

1.    WŁAŚCICIELE GABINETÓW
IZABELA  SALICKA
  – Istota  komunikacji  między  właścicielem a  zespołem
  – Wykorzystanie certyfikatu, jako jednego z narzędzi  do komunikacji z klientem

2.    PRACOWNICY  – dwie grupy równolegle
Grupa  SET   Sprzedaż jest przyjemna / zajęcia warsztatowe

PROWADZĄCY :

Aniceta Bosak
Od 1998 związana ze sprzedażą. Jako trener pracuje od 2001 roku, prowadząc szkolenia  z zakresu: umiejętności sprzedażowych, negocjacji, zarządzania czasem, komunikacji interpersonalnej, utrzymania klienta, obsługi klienta, sztuki prezentacji, automotywacji, telemarketingu, a także produktów. Indywidualne treningi, czyli coaching prowadzi stosując każdą znaną metodę by wspierać klientów w procesie zmiany i dążenia do celu – od tradycyjnej sesji coachingowej poprzez superwizje, NLP i Coaching prowokatywny po Team Coaching w organizacjach.

Izabela Salicka
Konsultant, trener, facylitator, certyfikowany coach i mediator organizacyjny. Od 2007 r. Project Manager; posiada ponad 12 letnie doświadczenie w pracy doradczej i szkoleniowej
Bierze udział w projektach wdrażania i badania kompetencji pracowników na różnych stanowiskach. Prowadzi szkolenia Efektywności Indywidualnej ID. Pracuje w projektach doradczych (audyt personalny, interwencje kryzysowe, badanie opinii klienta, warsztaty problemowe, warsztaty strategiczne, mediacje, warsztaty post badawcze itp.), szkoleniowych (zarządzanie wizją, zarządzanie zmianą, rozmowy rozwojowe, oceniające, styl coachingowy w zarządzaniu, umiejętności menadżerskie, zespoły rozproszone, wpływ, obsługa klienta). Pracuje indywidualnie oraz z zespołami, zarządami.

Trenerzy Grupy SET
Firma od 15 lat działająca w obszarze badań i pracy rozwojowej dla organizacji biznesowych na terenie całego kraju, zatrudniająca trenerów-praktyków z wieloletnim doświadczeniem. Ponad 25000 godzin pracy z grupami i w relacji indywidualnej, 300 zrealizowanych projektów. W centrum jej zainteresowania są nie tylko szkolenia i rozwój, ale także coaching i doradztwo HR. Firma pochwalić się może także autorskim know-how oraz prowadzeniem wielu własnych certyfikowanych programów.