V Sympozjum Naukowe – opinie

Katarzyna Graca, Katowice

V już Sympozjum Naukowe zorganizowane przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka”, było moim pierwszym Sympozjum, ale już teraz wiem, że na pewno nie ostatnim! Wybitni wykładowcy, interesująca tematyka, ciekawe rozmowy w kuluarach spowodowały, że z niecierpliwością oczekuję na następne Sympozjum. Uczestnictwo w Kongresie dostarczyło mi również dużej dawki pozytywnej energii i motywacji do działania. Koleżankom ze Stowarzyszenia dziękuję za taką inicjatywę.

Marianna Rybok, Piekary Śląskie

Uczestnicząc w V Sympozjum Naukowym Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kosmetologii uświadomiłam sobie, jaką ogromną siłą możemy oddziaływać i jaka za tym stoi odpowiedzialność. Naukowe podejście do piękna oparte na szczegółowym systemie diagnozy, rekomendacji i doborze właściwego programu pielęgnacji jest drogą do stworzenia kuracji „szytej na miarę”. Tylko w ten sposób zrealizujemy swoje cele. Zdrowa, piękna skóra, piękny wygląd, dobre samopoczucie, satysfakcja. To droga którą wybrałam w mojej pracy.


Julita Stępień

Stworzenie Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka” to duży sukces i to sukces przez duże „S”. Kolejny już Kongres udowodnił, że impreza ta na stałe wpisała się w moje kalendarium ważnych wydarzeń związanych z branżą kosmetyczną. Przygotowanie merytoryczne jak i cała organizacja Kongresu świadczy o dużym zaangażowaniu organizatorów i wykładowców. Oczywiście niezwykle ważna okazała się również wzajemna wymiana doświadczeń między nami uczestnikami. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Więc do dzieła!

Beata Urban - kosmetolog

Wykłady odbywające się podczas Sympozjum „Przyjaznej Kosmetyki” to bezcenna skarbnica wiedzy, którą pomimo 24 letniego już stażu zawodowego staram się nieustannie weryfikować i ugruntowywać. Wymaga tego dzisiaj profesjonalne podejście do człowieka, który musi być traktowany holistycznie. Stąd tak ważna jest dla mnie doskonale dobrana tematyka wykładów z wielu dziedzin: kosmetologii, medycyny, prawa, zarządzania, dietetyki, marketinu itp.

Anna Dziewięcka

To był mój kolejny udział w Sympozjum organizowanym przez Stowarzyszenie „Przyjazna Kosmetyka”. Jestem pełna podziwu, jak ten projekt ewoluuje i rozkwita z roku na rok. Gratuluję organizatorom. Jestem pełna szacunku dla wspaniałych wykładowców, którzy przybyli tu dla nas – kosmetyczek i pełna sympatii dla koleżanek i kolegów, których tu spotykam. Jakże cenna jest bezinteresowna wymiana doświadczeń w kuluarach i ciepła , wręcz rodzinna atmosfera. Z niecierpliwością czekam na następne.