Skóra lustrem Twojego wnętrza Webinar I

Skóra lustrem Twojego wnętrza Webinar I

Webinar I

  • Anemia, jako utajony problem i jej wpływ na funkcjonowanie organizmu ludzkiego oraz zaburzenia w funkcjonowaniu skóry, z jakimi pracuje na codzień kosmetolog.
  • Olaboga Tarczyca! Epidemia chorób tarczycy w odniesieniu do zabiegów pielęgnacyjnych i programów urodowych dla naszych klientów. Diagnostyka, profilaktyka i procedury zabiegowe
  • Wielopłaszczyznowa teoria trądziku różowatego, spojrzenie kosmetologa, praktyka.

Cykl szkoleń webinarowych (3 bloki tematyczne) dla profesjonalistów z dziedziny kosmetologii

Temat cyklu szkoleń, jak zapewne się z nami zgodzicie, jest bardzo ciekawy i trafnie skierowany do naszej branży: „Skóra lustrem Twojego wnętrza

O czym będzie mowa?

  • Jak rozpoznać niedobory mikro i makro składników oraz ich objawy na skórze, jak przypisać je do zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu?
  • Dlaczego tak trudno nam ułożyć plan urodowy dla skóry z trądzikiem różowatym czy przebarwieniami, aby uzyskać optimum efektów w walce z tymi problemami?
  • Dlaczego nie osiągamy 100% zadowolenia z zabiegów wykonywanych w przypadku insulinoopornych i cukrzyków?
  • Jak zoptymalizować urodę i zdrowie swoich klientów w oparciu o badania profilaktyczne?
  • Dlaczego niewyrównana cukrzyca stanowi problem w naszych terapiach urodowych?

To wszystko i wiele więcej dowiesz się z cyklu 3 webinarów „Skóra lustrem Twojego wnętrza” To wiedza niezbędna w pracy każdego profesjonalisty z zakresu kosmetologii, promocji zdrowia i holistycznego podejścia do człowieka, w nowoczesnym gabinecie urody XXI wieku.

Prowadząca Katarzyna Nowacka.

Katarzyna Nowacka jest kosmetologiem z ponad20-letnim doświadczeniem, od 2000 r. prowadzi wraz z zespołem własny gabinet kosmetyczny w Kaliszu.
Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi oraz Collegium Cosmeticum I i II edycji. Ponadto działa jako członek Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kosmetologii Przyjazna Kosmetyka, członek Polskiej Akademii Dietetyki i Mikroodżywiania. Zajmuje się również działalnością wykładową i edukacyjną. Edukuje swoich klientów podczas cyklicznych warsztatów w gabinecie, a także w gabinetach kosmetycznych w całej Polsce. Szkoli także koleżeństwo z branży, między innymi jako wykładowca LNE oraz podczas wykładów Naukowych Sympozjów stowarzyszenia.

Moje  Motto: 
Leczenie objawów nie może przesłonić Ci szukania ich przyczyny. W przeciwnym razie kuracja nie przyniesie zamierzonego efektu