Zabiegi kosmetologiczne uruchamiające procesy autoregulacji w skórze

Zabiegi kosmetologiczne uruchamiające procesy autoregulacji w skórze

Termin szkolenia 20 lutego 2023, godz. 11-15

Prowadzący: Lek. Med.Artur Markowski.
 
Lekarz specjalista chorób skóry. Twórca Pomorskiego Centrum Medycyny Estetycznej w Toruniu, istniejącego od 1995. Misją ośrodka jest kompleksowa opieka nad zdrowiem i urodą poprzez łączenie specjalizacji  z zakresu kosmetologii, trychologii, fizjoterapii, dietetyki, medycyny naturalnej. 
Autor ponad 300 publikacji dotyczących medycyny estetycznej, zagadnień diagnostyki, terapii i profilaktyki schorzeń cywilizacyjnych, współorganizator i wykładowca wielu ogólnopolskich  seminariów i kongresów dla lekarzy i kosmetyczek. 

Pan doktor przybliży uczestnikom kierunek w którym w najbliższym czasie będzie ewoluować   kosmetologia tj. preparaty powstające z własnych tkanek. 
 
Od kilku lat obserwujemy bardzo szybki rozwój koncepcji oddziaływania na fizjologiczne i patologiczne  zjawiska m.in. w skórze i naskórku. Celem szkolenia będzie zapoznanie członków stowarzyszenia z możliwościami przywrócenia prawidłowej funkcji tych struktur w oparciu o najnowsze zdobycze biologii molekularnej i fizyki medycznej
 
Miejsce : Toruń, ul. Szosa Chełmińska 137
 
Zgłoszenia przyjmujemy do 10 lutego!
 
Koszt:

  • dla członków stowarzyszenia – 590 zł
  • dla niezrzeszonych – 900 zł

Ważna informacja :
O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność wpłat oraz opłacenie składki członkowskiej.
 
*** Szczegółowych informacji udziela Pani Beata Wątorowska tel. 606 253 144

Zapraszamy do zapisów.

Zgłoszenia :
sekretariat@przyjaznakosmetyka.org

*Organizator zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia/warsztatów jeżeli nie zostanie osiągnięta wymagana liczba uczestników.