Warsztaty stacjonarne

Warsztaty stacjonarne

!Znowu Razem!


Nie zwalniamy tempa!

Z myślą o Was a przede wszystkim o Waszych biznesach przygotowujemy szkolenia, które będą dla Was najbardziej wartościowe. I co najważniejsze zostaną poprowadzone przez dwóch najlepszych trenerów.
Warsztaty odbędą się w formie stacjonarnej. Oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Ale do rzeczy. Na warsztatach poruszymy dwa tematy:

  • Salon OdNowa
  • Automotywacja w ujęciu praktycznym

A w szczegółach plan jest taki:
Salon OdNowa czyli OdNowa bazy klientek i potencjału salonu w nowych warunkach. Podczas 4 godzinnych warsztatów:
👉 nauczysz się jak hodować klientki zamiast na nie polować – przestań tracić pieniądze na okazjonalne działania. Zacznij łatwo tworzyć własne grupy klientek, które sprawdzą się w każdym kryzysie (bezpłatne narzędzie do użycia)
👉 zwiększysz magnetyczne oddziaływanie swojej oferty przez sensowne stosowanie promocji, prezentacji w materiałach reklamowych w salonie i w Internecie które zwiększą zapisy i przychody salonu (bezpłatne narzędzie do użycia).
👉 uzyskasz konkretne wskazówki da swojego salonu (o ile zechcesz przedstawić swoją sytuację)

Zabierz laptopa – możesz zastosować wskazówki na żywo, w trakcie warsztatu!


Automotywacja – jak uniknąć wypalenia zawodowego i inspirować innych
👉 co to jest wypalenie zawodowe i jak je rozpoznać Stres, rutyna, trudności dnia codziennego, brak przyjemności, unikanie trudnych sytuacji to kilka problemów którym spojrzymy prosto w oczy
👉 aktywne życie oparte o wartości Poszukamy wartości, które powodują, że nasze działania zawsze podnoszą jakość naszego zawodowego życia
👉 wiodące siły naszego charakteru Znajdziemy silne strony naszego charakteru (test) i stworzymy plan zawodowego rozwoju oparty na naszych silnych stronach


No to czas przedstawić prowadzących

RAFAŁ MRÓZ

Sprzedawca, trener, znawca branży beauty.
Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami na łamach bloga i branżowych periodyków. Kilkadziesiąt razy w roku prowadzi szkolenia dla sprzedawców, bo wie, że klienci chcą być lepiej obsługiwani.
To Ekspert, od którego warto się uczyć

Marek Hajduczenia

„Wspieram rozwój ludzi i salonów kosmetycznych”.
Jeżeli chcesz więcej sprzedawać, zmniejszać koszty, sprawnie zarządzać, pracować w ciekawym i miłym zespole, skuteczenie rozwiązywać problemy, kontrolować najważniejsze procesy, a przy tym radzić sobie ze stresem, tworzyć miłą i przyjazną atmosferę w relacjach z klientami zacznij zmiany!Wykładowca, trener, współwłaściciel gabinetów kosmetyki i medycyny estetycznej.


kreatywnie! skutecznie! Z myślą o twojej firmie.

Termin warsztatów stacjonarnych to 19.04.2021

Agenda spotkania:
📌 9.45 rejestracja uczestników
📌10.00-14.00 warsztaty z Rafałem Mrozem „Salon OdNowa”
📌14.30 obiad
📌15.30 Warsztaty z Markiem Hajduczenią

Koszt uczestnictwa:
✅ 200 zł dla członków
✅ 600 zł dla chętnych spoza Stowarzyszenia

Adres szkolenia:
Galeria Apteka Sztuki
Aleja Wyzwolenia 3/5
00-572 Warszawa

WAŻNE!

Ze względu na zachowanie reżimu sanitarnego ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres sekretariat@przyjaznakosmetyka.org. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz uiszczenie opłaty do 10.04.2021, a także brak zaległości w płatnościach składek członkowskich.

🆄🆆🅰🅶🅰❗
ZMIANA NUMERU KONTA STOWARZYSZENIA, numer aktualny widnieje na stronie Przyjaznej Kosmetyki https://przyjaznakosmetyka.org/kontakt/